Horse Tack
Promocje
Koszulka konkursowa Fair Play "Alexis SS" czarna
Koszulka konkursowa Fair Play "Alexis SS" czarna
319,00 zł 209,00 zł
Witaminy i minerały Over Horse "VitaComplex" 6kg
Witaminy i minerały Over Horse "VitaComplex" 6kg
155,00 zł 136,40 zł
szt.
Płaszcz damski HKM "Julie" 24h
Płaszcz damski HKM "Julie" 24h
815,00 zł 569,00 zł
Dodatek na stawy OVER HORSE "Boswellia Premium" 1 kg
Dodatek na stawy OVER HORSE "Boswellia Premium" 1 kg
229,00 zł 201,52 zł
szt.
Preparat na świerzb Hippika "Anty Świerzb" 500 ml
Preparat na świerzb Hippika "Anty Świerzb" 500 ml
77,00 zł 69,30 zł
szt.
Podkładka TORPOL "Nelson" granat
Podkładka TORPOL "Nelson" granat
349,00 zł 286,18 zł
Producenci

Cynk z witaminą C Derby "Zink + C" 1kg

derby-zink-c-1-kg.jpg
  • promocja
Dostępność: towar na zamówienie
Wysyłka w: 7-14 dni roboczych
Cena: 105,73 zł 109,00 zł 105.73
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Derby
Kod produktu: 1310833

Opis

DERBY Zink + C - wsparcie metabolizmu i sierści koni

Mieszanka paszowa uzupełniająca Derby Zink C przeznaczona dla wszystkich koni u których można zrekompensować brak cynku w codziennej dawce pokarmowej. Preparat wykorzystuje połączenie organicznego związku cynku (chelatu) z witaminą C, które bardzo dobrze wchłanianą w ważnych procesach metabolicznych. Cynk jest składnikiem ponad 200 enzymów i jako kofaktor kontroluje ważne procesy metaboliczne w tym w układzie hormonalnym i odpornościowym. Witamina C jest zwykle wytwarzana i produkowana przez konie w ciągu całego roku, ale jej ukierunkowana suplementacja zapewnia wsparcie układu odpornościowego w każdej stresowej sytuacji. Cynk bierze istotny udział w tworzeniu się nowych komórek u młodych koni, ale także w ich odnowie u koni starszych. W widoczny sposób wpływa na metabolizm skóry, a także wygląd, wzrost i pielęgnację sierści konia.

Zalety Derby Zink + C:

  • dla wszystkich koni i kuców
  • ukierunkowana kompensacja niedoboru cynku
  • wspomaga zmianę sierści
  • wysoce dostępny metabolicznie organiczny związek cynku, chelat glicyny i cynk
  • smaczna receptura podstawowa z drożdżami piwnymi (BTR)
  • wolny od środków dopingujących

Zawartość składników w 1 kg:

6,7% białko surowe, 1,36% tłuszcz surowy, 2,25% włókno surowe, 26,7% popiół surowy, 2,3% wapń, 0,13% fosfor, 5,0% sód, 0,09% magnez

Dodatki na kg:

Dodatki żywieniowe:

10 000 mg chelat glicyny cynku, hydrat 10000 mg witaminy C

Dodatki technologiczne:

52 000 mg sepiolitu (ziemia okrzemkowa)

Skład:

Dekstroza, drożdże piwne BTR (20%), chlorek sodu, ziemia okrzemkowa (5,2%), węglan wapnia, rafinowany olej rzepakowy

Stosowanie:

Ilość w g/konia/dzień

Masa ciała Dawka
300 kg 15 g
600 kg 25 g

(g/dzień jako uzupełnienie nie witaminizowanych i mineralizowanych dawek pokarmowych w celu wyrównania zapotrzebowania na cynk)

* Należy pamiętać o już dostarczanych ilościach cynku w podstawowej dawce pokarmowej dla twojego konia (pasza/koncentrat lub ewentualnie pastwisko)

Uwaga o produkcie (g/dzień jako uzupełnienie nie witaminizowanych i mineralizowanych dawek pokarmowych w celu wyrównania zapotrzebowania na cynk)

* Należy pamiętać o już dostarczanych ilościach cynku w podstawowej dawce pokarmowej dla twojego konia (pasza/koncentrat lub ewentualnie pastwisko)

Opakowanie: Puszka 1 kg.

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium