Horse Tack
Promocje
Glinka chłodząca HIPPIKA 3kg
Glinka chłodząca HIPPIKA 3kg
96,00 zł 86,40 zł
szt.
Kantar z futerkiem HorsEnjoy "Cuddly"
Kantar z futerkiem HorsEnjoy "Cuddly"
69,00 zł 58,99 zł
Gąbeczka Hippo-Tonic "Heart"
Gąbeczka Hippo-Tonic "Heart"
12,00 zł 10,80 zł
szt.
Bryczesy legginsy HKM "Tabea" ciemny granatowy
Bryczesy legginsy HKM "Tabea" ciemny granatowy
183,00 zł 155,55 zł
Strzemiona ACAVALLO "Opera" czarne
Strzemiona ACAVALLO "Opera" czarne
559,00 zł 379,00 zł
szt.
Torba na kask Fair Play "Madli"
Torba na kask Fair Play "Madli"
219,00 zł 155,00 zł
szt.
Spray na owady Lullalove "Bzzzyczek" 500ml 24h
Spray na owady Lullalove "Bzzzyczek" 500ml 24h
80,00 zł 70,40 zł
szt.
Numerek startowy QHP "Jipp"
Numerek startowy QHP "Jipp"
69,00 zł 62,10 zł
szt.
Suplement na kopyta HOOFGOLD "Hufkur" 4 kg
Suplement na kopyta HOOFGOLD "Hufkur" 4 kg
489,00 zł 415,65 zł
szt.
Producenci

Derka padokowa Bucas "Anniversary Light" 600D 0g

derka-padokowa-bucas-Anniversary.jpg
  • promocja
Dostępność: wybierz wariant
Wysyłka w: wybierz wariant
Cena: 431,20 zł 539,00 zł 431.20
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 459,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Przeciwdeszczowa derka Padokowa Bucas Anniversary Light 0g

Derka padokowa Bucas Anniversary to idealny wybór dla każdego konia, zapewnia komfort i ochronę w różnych warunkach pogodowych. Dzięki zaawansowanym materiałom i innowacyjnym rozwiązaniom, derka spełnia wszystkie potrzeby związane z ochroną i komfortem Twojego konia w szerokim zakresie temperatur.

Zalety derki padokowej Bucas Anniversary dla koni:

  • Materiał zewnętrzny Ripstop 600D: Wytrzymała tkanina Ripstop o splocie 600D minimalizuje ryzyko rozdarcia, materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  • Wyściółka Stay-dry: Innowacyjna tkanina polarowa Stay-dry skutecznie odprowadza wilgoć ze skóry konia, co pozwala na szybsze wysuszenie i utrzymanie optymalnego komfortu termicznego.

  • Wodoodporność i oddychalność: Wysoka wodoodporność (> 5000 mm słup hydrostatyczny) oraz oddychalność (> 3000 g/24h/m²) zapewniają ochronę przed deszczem i komfort podczas długotrwałego użytkowania.

  • Zapięcia w kształcie litery T: Przednie zapięcia w kształcie litery T z magnetycznymi zamkami na zatrzask z przodu zapewniają bezpieczeństwo i wygodę, eliminując potrzebę użycia zapięć na rzepy na klatce piersiowej.

  • Zaszewki na ramionach: Zapewniają optymalne dopasowanie derki w okolicy klatki piersiowej i ramion, co zwiększa komfort noszenia.

  • Sznurek pod ogon i pasy krzyżowe: Te elementy zapobiegają podwijaniu się derki i pomagają utrzymać ją na miejscu, nawet podczas intensywnego ruchu konia na padoku.

Derka padokowa Bucas Anniversary to synonim jakości i innowacji. Dzięki zaawansowanym technologiom i solidnym materiałom, derka zapewnia niezrównaną ochronę i komfort, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających jeźdźców.

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium