Horse Tack
Promocje
Granulat dla koni sportowych Pavo "All Sports" 20kg
Granulat dla koni sportowych Pavo "All Sports" 20kg
94,00 zł 89,00 zł
szt.
Koszulka Horze "Mina" SS2026 atmosphere 24h
Koszulka Horze "Mina" SS2026 atmosphere 24h
159,00 zł 130,38 zł
Wodze skórzane ze stoperami Kavalkade "Fleur"
Wodze skórzane ze stoperami Kavalkade "Fleur"
299,00 zł 224,25 zł
szt.
Derka polarowa HKM "Melange"
Derka polarowa HKM "Melange"
221,00 zł 187,85 zł
Oficerki Hippica "Easy Fit" czarny 24h
Oficerki Hippica "Easy Fit" czarny 24h
1 999,00 zł 1 669,00 zł
Ochraniacze chłodzące eQuick "eArtik"
Ochraniacze chłodzące eQuick "eArtik"
679,00 zł 577,15 zł
szt.
Płyn dziegciowy w sprayu HIPPIKA 500 ml
Płyn dziegciowy w sprayu HIPPIKA 500 ml
55,00 zł 49,50 zł
szt.
Uwiąz Covalliero "Classy I" szary
Uwiąz Covalliero "Classy I" szary
39,00 zł 34,00 zł
szt.
Derka stajenna Kavalkade "Calgary" 300g
Derka stajenna Kavalkade "Calgary" 300g
409,00 zł 306,75 zł
Producenci

Derka padokowa Bucas "Trot" 600D 50g

derka-padokowa-Bucas-Trot.jpg
  • promocja
Dostępność: wybierz wariant
Wysyłka w: wybierz wariant
Cena: 471,20 zł 589,00 zł 471.20
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 499,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Przeciwdeszczowa derka padokowa Bucas Trot dzięki swojej wszechstronności i innowacyjnym rozwiązaniom technicznym zapewnia najwyższy komfort i ochronę koni, niezależnie od warunków pogodowych.

Zalety derki padokowej Bucas Trot 50g dla koni:

  • Wodoodporna i oddychająca: Derka Trot jest wykonana z wodoodpornego i oddychającego materiału, co zapewnia doskonałą ochronę przed deszczem i jednocześnie umożliwia odprowadzanie wilgoci. Wodoodporność wynosi > 5000 mm słupa wody, a oddychalność > 3000 g/24h/m².
  • Materiał zewnętrzny ripstop 600D: Wytrzymały materiał ripstop jest mniej podatny na rozdarcia, dzięki specjalnemu wzorowi splotu, który zapobiega rozprzestrzenianiu się uszkodzeń.
  • Wypełnienie 50g: zapewnia komfort termiczny koni w niskich temperaturach.
  • Jedwabista podszewka: Miękka podszewka jest przyjemna w dotyku dla skóry konia i pomaga utrzymać sierść w dobrej kondycji, minimalizując tarcie i zapewniając komfort.
  • Zaszewki na ramionach: Zaszewki zapewniają optymalne dopasowanie derki w okolicy klatki piersiowej i barków, co zwiększa wygodę noszenia.
  • Elastyczny podwójny przedni pasek z zapięciem w kształcie litery T: Dzięki temu systemowi derka dobrze przylega do ciała konia, nie krępując jego ruchów.
  • Magnetyczne zapięcie Snap-lock: Innowacyjne zapięcie magnetyczne eliminuje potrzebę stosowania rzepów, co czyni derkę bardziej komfortową dla konia i łatwiejszą do zakładania.
  • Wyjątkowa wytrzymałość: Derka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność i odporność na uszkodzenia.
  • Komfort i ochrona: Konstrukcja derki zapewnia ochronę przed wiatrem i zimnem, jednocześnie pozwalając na swobodną cyrkulację powietrza.

Derka padokowa Bucas Trotto idealny wybór dla każdego właściciela konia, który szuka niezawodnej, wodoodpornej i oddychającej derki. Derka zapewnia doskonałą ochronę i komfort koni na padoku w szerokim zakresie temperatur.

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium