Producenci
Kask KEP "Cromo 2.0 Mica Chrome" black
Opis
Kask jeździecki KEP Cromo 2.0 Mica Chrome – luksus, bezpieczeństwo i technologia
Włoski kask jeździecki premium z chromowanym panelem
Kask KEP Cromo 2.0 Mica Chrome to propozycja dla jeźdźców, którzy oczekują najwyższego poziomu bezpieczeństwa, nowoczesnych rozwiązań i eleganckiego wyglądu. Chromowany panel przedni nadaje kaskowi wyjątkowo luksusowy charakter, idealny zarówno na zawody, jak i codzienne treningi. Model został zaprojektowany i wykonany w całości we Włoszech, co gwarantuje perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale.
Skorupa z poliwęglanu formowanego wtryskowo łączy wysoką odporność na uderzenia z niską wagą, zapewniając komfort nawet podczas długiej jazdy konnej.
Najważniejsze cechy kasku KEP Cromo 2.0
-
Made in Italy – ręcznie składany, włoski design i jakość klasy premium.
-
Chromowany panel przedni Mica Chrome – elegancki, nowoczesny wygląd.
-
Modułowa konstrukcja – możliwość wymiany paneli i daszka także po zakupie.
-
System KEP AIR CONTROL – stała wentylacja i skuteczne odprowadzanie ciepła..
-
5-punktowy pasek podbródkowy – ręcznie wykonany, stabilny i wygodny.
-
Komfortowy wkład wewnętrzny – oddychający, wyjmowany i pralny w 30°C.
-
Zintegrowany mikrochip KEP – dane zdrowotne i informacje dla służb ratunkowych.
-
Lekki kask jeździecki – ok. 500 g (rozm. M) i 535 g (rozm. L).
Dlaczego warto wybrać kask jeździecki KEP Cromo 2.0 Mica Chrome?
To idealny kask dla osób uprawiających jeździectwo sportowe i rekreacyjne, które chcą połączyć bezpieczeństwo z prestiżowym wyglądem. Dzięki zaawansowanej wentylacji, idealnemu dopasowaniu i innowacyjnym technologiom, kask KEP zapewnia komfort w każdych warunkach – na ujeżdżalni, parkurze i w terenie.
Postaw na bezpieczeństwo, styl i innowację – wybierz kask KEP Cromo 2.0 Mica Chrome!
Kask spełnia normy: CE EN1384:2023, SEI ASTM F1163-23, EN 1078
Certyfikaty: ISO 9001, CENPI, CPS 1203.
Kask w zestawie z wkładem i pokrowcem.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.