Producenci
Ochraniacz na paski do derki QHP "Leg cord protection" 2szt
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ochraniacz na paski do derki QHP Leg Cord Protection
Ochrona nóg konia przed otarciami od pasków derki
Ochraniacz na paski do derki QHP Leg Cord Protection to praktyczne dodatek do derki padokowej i stajenne, który pomaga chronić skórę konia lub kucyka przed otarciami powodowanymi przez paski na nogi. Dzięki zastosowaniu ochraniaczy można skutecznie zmniejszyć ryzyko podrażnień oraz drobnych urazów w okolicach nóg.
Produkt jest szczególnie przydatny dla koni noszących derki przez dłuższy czas – na padoku, w stajni lub podczas transportu.
Zalety ochraniaczy QHP Leg Cord Protection:
-
Ochrona skóry konia – zapobiega otarciom i podrażnieniom od pasków derki.
-
Wsparcie dla ścięgien nóg – zmniejsza ryzyko drobnych urazów w okolicach nóg.
-
Miękki materiał – zapewnia komfort podczas noszenia.
-
Odpowiednie dla koni i kuców – uniwersalne zastosowanie.
-
Praktyczny dodatek do derek – idealny do codziennego użytkowania w stajni i na padoku.
Dlaczego warto używać ochraniacze QHP Leg Cord Protection na paski od derki?
QHP Leg Cord Protection to proste, ale bardzo praktyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort konia noszącego derkę. Chronią skórę przed otarciami i pomagają zapobiegać powstawaniu podrażnień w okolicach nóg, dzięki czemu koń może swobodnie poruszać się na padoku lub w boksie.
Ochraniacz na paski do derki QHP Leg Cord Protection – praktyczna ochrona nóg konia przed otarciami i podrażnieniami od pasków derki. Idealne dla koni i kuców.
Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo konia – wybierz ochraniacze na paski do derki QHP Leg Cord Protection!
Materiał: 100% poliester.
Opakowanie: 2szt.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.