Producenci
Ochraniacze skokowe przednie Kavalkade "Breathe" czarne
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przednie ochraniacze skokowe dla konia Kavalkade Breathe
Ochraniacze jeździeckie z wentylacją i twardą skorupą
Przednie ochraniacze skokowe Kavalkade Breathe to nowoczesne ochraniacze dla koni, które zapewniają maksymalną ochronę nóg podczas treningów i skoków. Dzięki połączeniu wytrzymałej twardej skorupy i elastycznych materiałów gwarantują bezpieczeństwo, komfort oraz swobodę ruchów.
Zastosowane otwory wentylacyjne poprawiają cyrkulację powietrza i zapobiegają przegrzewaniu się nóg konia, co jest szczególnie ważne podczas intensywnego wysiłku. Miękka, elastyczna wyściółka od wewnątrz zapewnia wygodę oraz dobrą amortyzację.
Anatomiczny krój ochraniaczy pozwala na idealne dopasowanie do nogi konia, nie ograniczając ruchów stawu. System zapięcia oparty na elastycznych paskach z regulacją umożliwia szybkie zakładanie i stabilne utrzymanie ochraniaczy na miejscu.
Najważniejsze cechy ochraniaczy Kavalkade Breathe
-
Przednie ochraniacze skokowe dla koni – idealne do treningów i zawodów skokowych.
-
Twarda skorupa odporna na uderzenia – skuteczna ochrona nóg.
-
Otwory wentylacyjne – lepsza cyrkulacja powietrza i mniejsze nagrzewanie.
-
Elastyczna i wzmocniona konstrukcja – połączenie ochrony i swobody ruchu.
-
Miękka wyściółka wewnętrzna – komfort i amortyzacja.
-
Anatomiczny krój – idealne dopasowanie i większa swoboda ruchów.
-
Elastyczne paski z regulacją – stabilne i szybkie zapinanie.
-
Uchwyt ułatwiający otwieranie – wygodne użytkowanie.
Dlaczego warto wybrać ochraniacze Kavalkade Breathe?
Kavalkade Breathe to ochraniacze skokowee stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie konia. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, wentylacji i anatomicznemu dopasowaniu doskonale sprawdzą się zarówno podczas treningów, jak i w trakcie skoków, zapewniając ochronę na najwyższym poziomie.
Zadbaj o bezpieczeństwo nóg swojego konia – wybierz ochraniacze Kavalkade Breathe!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.