Horse Tack
Promocje
Czapsy Fair Play "Fancy" 24h
Czapsy Fair Play "Fancy" 24h
149,00 zł 111,75 zł
Ręcznik chłodzący Back On Track 106 x 76 cm
Ręcznik chłodzący Back On Track 106 x 76 cm
219,00 zł 192,72 zł
szt.
Pojemnik na lizawkę HORSLYX 5 kg
Pojemnik na lizawkę HORSLYX 5 kg
250,00 zł 235,00 zł
szt.
Bat skokowy START "Reflex"
Bat skokowy START "Reflex"
44,00 zł 37,40 zł
Frędzle przeciw owadom HORZE "Simple"
Frędzle przeciw owadom HORZE "Simple"
45,00 zł 33,75 zł
Czaprak magnetyczny TORPOL "Classic" czarny
Czaprak magnetyczny TORPOL "Classic" czarny
479,00 zł 392,78 zł
Balsam do kopyt You&Your HORSE "Solid Hoof" 300 ml
Balsam do kopyt You&Your HORSE "Solid Hoof" 300 ml
63,00 zł 53,55 zł
szt.
Bryczesy zimowe Fair Play "Melrose FS 2.0" czarny
Bryczesy zimowe Fair Play "Melrose FS 2.0" czarny
459,00 zł 298,35 zł
MSM HorseLinePRO "MSM" 3 kg
MSM HorseLinePRO "MSM" 3 kg
279,00 zł 237,15 zł
szt.
Numerek startowy QHP "Heart" silver 24h
Numerek startowy QHP "Heart" silver 24h
55,00 zł 46,75 zł
szt.
Producenci

Odżywka do grzywy i ogona OVER HORSE "Shine Up" 700ml

over-horse-Shine-Up odżywka dla koni do grzywy.jpg
  • promocja
Dostępność: wybierz wariant
Wysyłka w: 7-14 dni roboczych
Cena: 95,92 zł 109,00 zł 95.92
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 95,92 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: OVER HORSE
Kod produktu: shineup

Opis

Odżywka do grzywy i ogona OVER HORSE Shine Up to niezbędny produkt dla każdego jeźdźca, który pragnie zadbać o zdrowie i wygląd sierści swojego konia. Rewelacyjna odżywka nie tylko ułatwia rozczesywanie grzywy i ogona, ale także nadaje włosom niepowtarzalny blask oraz delikatny zapach winogron.

Dzięki unikalnej recepturze, odżywka Over Horse Shine Up doskonale radzi sobie z wszelkimi kołtunami, zapewniając idealne wygładzenie włosa. Shine Booster skutecznie ogranicza przyklejanie się zanieczyszczeń, takich jak błoto, kurz czy odchody, co sprawia, że sierść pozostaje czysta i lśniąca przez dłuższy czas.

Jego delikatna formuła zapobiega również wyrywaniu włosów podczas rozczesywania, co jest istotne dla zdrowia i komfortu konia. Dzięki temu, odżywka Over Horse Shine Up nie tylko poprawia wygląd sierści, ale także dba o jej kondycję i zdrowie.

Zalety odżywki do grzywy i ogona OVER HORSE Shine Up dla koni:

  • radzi sobie z wszelkimi kołtunami
  • nadaje włosom niepowtarzalny blask
  • zapobiega wyrywaniu włosów podczas rozczesywania
  • ogranicza przyklejanie się zanieczyszczeń typu błoto, kurz, odchody
  • przepięknym zapachu winogron

Opakowanie: 700ml.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. 
Równomiernie spryskać grzywę i ogon z odległości ok. 15 cm. Pozostawić kilka minut do wyschnięcia, a następnie rozczesać szczotką dedykowaną do czesania grzywy i ogona. Rozczesywanie najlepiej zacząć od końcówek włosów. Można stosować na mokre i suche włosy.  
Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na rany.
Porada: W przypadku dużych kołtunów w grzywie lub ogonie wmasować produkt dłońmi, odczekać do wyschnięcia, a następnie rozczesać zaczynając od końcówek włosów.
 
Skład/Ingredients: Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Carbonate, Tocopheryl Acetate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium