Horse Tack
Promocje
Preparat przeciw anemii Cortaflex "Xtra Boost Hemogen" 1l
Preparat przeciw anemii Cortaflex "Xtra Boost Hemogen" 1l
272,00 zł 252,96 zł
szt.
Czarna wodza sznurkowa DAW-MAG
Czarna wodza sznurkowa DAW-MAG
289,00 zł 260,10 zł
szt.
Pasek do spodni Equestrian Queen "Plaited"
Pasek do spodni Equestrian Queen "Plaited"
95,00 zł 80,75 zł
Rękawiczki zimowe Fair Play "Bering" granat
Rękawiczki zimowe Fair Play "Bering" granat
104,00 zł 89,00 zł
Derka siatkowa QHP "Fly rug" blue
Derka siatkowa QHP "Fly rug" blue
179,00 zł 143,20 zł
szt.
Szczotka do głowy QHP "Unicorn Black"
Szczotka do głowy QHP "Unicorn Black"
25,00 zł 21,25 zł
szt.
Drożdże HorseLinePRO "Brewer's Yeast+" 1kg
Drożdże HorseLinePRO "Brewer's Yeast+" 1kg
79,00 zł 68,73 zł
szt.
Maść na grudę i otarcia BERKANA 100 ml
Maść na grudę i otarcia BERKANA 100 ml
96,00 zł 86,40 zł
szt.
Wieszak TORPOL "Sleek" 3 drążki czarny
Wieszak TORPOL "Sleek" 3 drążki czarny
339,00 zł 277,98 zł
szt.
Czapsy dziecięce York "Hearts"
Czapsy dziecięce York "Hearts"
79,00 zł 69,52 zł
Producenci

Spray przeciwko owadom Farnam "Tri-Tec 14" 600 ml

farnam-tri-tec-14tm-fly-repelent-600ml-1.png
  • promocja
Dostępność: towar na zamówienie
Wysyłka w: 7-14 dni roboczych
Cena: 109,65 zł 129,00 zł 109.65
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Farnam
Kod produktu: tritec600

Opis

Bardzo skuteczny repelent stosowany na pastwiskach i przy średnim wysiłku. Zawiera krem przeciwsłoneczny.

Środek przeciwko owadom, przeznaczony na pastwiska i przy średnim wysiłku fizycznym. Odstrasza i zabija muchy i inne owady przez 7-14 dni po jednym użyciu. Zabija i odstrasza muchy końskie, domowe, polne, leśne i pastwiskowe. Ponadto chroni przed komarami, moskitami, gzami, wszami i kleszczami. Zawiera krem przeciwsłoneczny i chroni zwłaszcza konie bez pigmentu. Receptura na bazie wody, nie podrażnia wrażliwych miejsc.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Stosować na czyste i suche miejsce. Miejsce, na które będzie stosowany środek można wcześniej umyć szamponem. Może być stosowany jako spray lub do nacierania. Przy nacieraniu używać gumowych rękawic. Unikać kontaktu z oczami, nosem lub pyskiem. Stosować większą ilość, aby uzyskać najlepsze wyniki. Na początku stosować co 5-7 dni w normalnych warunkach pogodowych. W miarę budowania ochrony, powtarzać co 10-14 dni w razie potrzeby. Aby zachować ciągłość ochrony, powtarzać po każdym myciu, prysznicu lub silnym deszczu.

Pojemność 946ml

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium