Horse Tack
Promocje
Cukierki OVER HORSE "Overs" owoce leśne 1kg
Cukierki OVER HORSE "Overs" owoce leśne 1kg
33,00 zł 29,04 zł
szt.
Czaprak skokowy CABALLO NEGRO by Torpol czarny
Czaprak skokowy CABALLO NEGRO by Torpol czarny
109,00 zł 89,38 zł
Rękawiczki zimowe FAGER "Aspen"
Rękawiczki zimowe FAGER "Aspen"
179,00 zł 152,15 zł
Szczotka Umbria Equitazion "Long 914" 24h
Szczotka Umbria Equitazion "Long 914" 24h
39,00 zł 34,00 zł
szt.
Zabawka dla konia EQUESTRO "Apple Horse toy"
Zabawka dla konia EQUESTRO "Apple Horse toy"
159,00 zł 135,15 zł
szt.
Preparat na stawy HorseLinePRO "TendonFlex" 1500g
Preparat na stawy HorseLinePRO "TendonFlex" 1500g
239,00 zł 207,93 zł
szt.
Rękawiczki Equestrian Queen "Alor"
Rękawiczki Equestrian Queen "Alor"
119,00 zł 99,96 zł
Derka padokowa Bucas "Freedom" 600D 300g
Derka padokowa Bucas "Freedom" 600D 300g
569,00 zł 455,20 zł
Derka pod derkę Bucas "Liner" 100g
Derka pod derkę Bucas "Liner" 100g
349,00 zł 279,20 zł
Koszulka Horsenjoy "Born To Ride" różowa
Koszulka Horsenjoy "Born To Ride" różowa
159,00 zł 135,15 zł
Producenci

Popręg ujeżdżeniowy Busse "3D Air Curved"

Dostępność: wybierz wariant
Wysyłka w: wybierz wariant
Cena: 428,00 zł 428.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Busse
Kod produktu: 115546

Opis

Krótki popręg ujeżdżeniowy Busse 3D Air Curved to innowacyjny i funkcjonalny element wyposażenia jeździeckiego. Popręg zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i ochrony dla koni podczas treningów ujeżdżeniowych. Konstrukcja w kształcie księżyca, czyni go idealnym rozwiązaniem dla koni z brzuchem lub koni posiadających wyraźną sprężystość żeber oraz wąską klatkę piersiową, gdzie tradycyjne popręgi mogą przesuwać się do przodu.

Jego szeroka powierzchnia styku w obszarze mięśnia piersiowego optymalizuje rozkład nacisku, minimalizując ryzyko otarć i dyskomfortu dla konia. Dodatkowo, zwężenie w okolicy łokcia zapewnia koniowi maksymalną swobodę ruchu podczas treningów.

Popręg wykonany jest z wielowarstwowego, wysoce funkcjonalnego materiału siatkowego 3D AIR EFFECT, który cechuje się stabilnym wymiarowo rdzeniem. Trójwymiarowa tkanina syntetyczna zapewnia optymalny rozkład nacisku, stabilność kształtu oraz doskonałą cyrkulację powietrza, co przyczynia się do komfortu konia podczas długich treningów.

Dodatkowo, popręg wyposażony jest w wyśrodkowany pierścień typu D do szybkiego mocowania pomocy treningowych oraz w sprzączki wykonane ze stali nierdzewnej, które zapewniają trwałość i niezawodność w użytkowaniu.

Popręg ujeżdżeniowy Busse 3D Air Curved to nie tylko produkt wysokiej jakości, ale również wyraz dbałości o komfort i bezpieczeństwo konia podczas treningów ujeżdżeniowych. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i solidnej konstrukcji, stanowi niezastąpiony element wyposażenia dla każdego jeźdźca pragnącego zapewnić najlepsze warunki dla swojego konia.

Zalety popręgu Busse 3D Air Curved:

  • szeroka powierzchnia styku w obszarze mięśnia piersiowego optymalizuje rozkład nacisku
  • w kształcie księżyca dla koni z brzuchem lub koni z wyraźnym sprężystością żeber i wąską klatką piersiową, gdzie konwencjonalne popręgi siodłowe mają tendencję do przesuwania się do przodu
  • zwężenie w okolicy łokcia zapewnia maksymalną swobodę ruchu i zapobiega otarciom
  • materiał skutecznie odprowadza ciepło, pot i wilgoć na zewnątrz
  • niezwykle łatwa w pielęgnacji, wystarczy przepłukać.

Szerokość:14-17 cm zależnie od rozmiaru popręgu.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium